Коронавірус

Факти про COVID-19 Та поради к уникнути
Факти про COVID-19:
1. Відомі випадки коли у інфікованих вагітних жінок починалися пологи. У жодної народженої таким чином дитини тест на Короновірус не дав позитивного результату. Це означає що не виявлено жодного випадку вертикальной трансмісії вірусу – жодна дитина у спостерігаємих випадках не отримала вірус від матері. (Chen et al., 2020).

2. Статистика показує, що з зареєстровних випадків зараження найбільш вразливими є люди, які підпадають до категорії старшого віку або мають хронічні захворювання (серед таких діабет, серцево-суднні захв., рак, гіпертензія або повишений тиск) (Wu and McGoogan, 2020).

3. Попри переконання, що діти мають слабкий імунітет, Коронавірус найрідше вражає саме діточок. За статистикою лише 2% хворих були молодше 19 років. Навпроти, 87% становлять люди старше 30 років, та 3% люди старше 80. Найнебезпечнішим цей вірус є саме для літніх людей (Wu and McGoogan, 2020).

4. COVID-19 вважається вірусом з високою контагіозністю – його легко підхопити порівнянно з іншими поширеними у наш час вірусами (Liu et al., 2020). Але пам’ятйте, що вірус поширюється повітрянно-крапельним шляхом, тому дихати одним повітрям із хворим не страшно, страшно – коли він/вона кашляє на вас або ви не миєте руки після контакту з поверрхнею на яку кашляли.

Саме тому із повагою до пацієнтів Dr.Baby просить усіх відвідувачів використовувати спиртовмістні дезінфектори для рук та бахіли при вході, дотримуватись правил особистої респіраторної гігієни, та проводить дезинфекцію усіх поверхонь у кліниці кілька разів на день. Доктор Бебі дуже вдячний вам за кооперацію на території кліники та робить усе можливе задля вашого здоров’я.
Також, читайте нижче поради від Доктор Бейбі


Наши услуги
Расскажите, с чем связаны услуги вашей компании и раскройте гланую выгоду клиента
7 порад для захисту від COVID-19
(інформацію адаптовано з матеріалів ВООЗ (WHO, 2020)
1- Регулярно мийте руки. Обробляйте руки спиртовмісним засобом або мийте їх з милом
2- Дотримуйтесь правил респіраторної гігієни. При кашлі та чханні прикривайте рот і ніс серветкою або згином ліктя, відразу викидайте серветку в контейнер для сміття з кришкою та обробляйте руки спиртовмістним антисептиком або мийте з милом.
3- Дотримуйтесь дистанції у громадських місцях. Тримайтеся від людей на відстані як мінімум 1 метра (проиблизно 3 кроки), особливо якщо у них кашель, нежить, та підвищенна температура.
4- По можливості не чіпайте руками очі, ніс, рот.
5- При підвищенні температури, появі кашлю та ускладненні дихання, якомога швидше звертайтеся за медичною допомогою. Якщо Ви нещодавно відвідували райони з зареєстрованими випадками вірусу, подівомте про це медичного працівника.
6- Дотримуйтесь звичайних правил гігієни при відвідуванні продуктових ринків де продається м’ясо, птиця або інші продукти тваринного походження
7- Не вживайте в їжу сирі або ті продукти тваринного походження, які не пройшли належну термічну обробку.

У яких випадках слід носити маску:
Здоровим людям носити маску слід тільки якщо вони надають допомогу людині з підозрою на вірус.

Якщо Ви каляєте або чхаєте – носіть маску
Маска є ефективним засобом лише в комбінації з регалярною обробкою рук спиртовмістним антисептиком або миття водою з милом.
Доктор Бебі дбає про вашу безпеку та здоров’я і щиро сподівається, що інформація вказана вище була вам в нагоді
Залишились питання - отримайте консультацію єкспетрів
E-mail
Ім'я
Телефон
Ваші данні не будуть поширені за межами отрганізації Доктор Бебі
Контакты
Телефон: +1 123 456 78
Имейл: hello@firm.com
Укажите адрес вашей компании
Made on
Tilda